ליאת לוי

קורס צילום עברתי קצת אחרי הצבא, אז הבנתי שיש דברים שחייבים להגיע מהבטן ולא משיעור בכיתה.. סיימתי את הקורס בהצטינות ואת הקורס המתקדם השארתי לאחרים..
המשכנתא אילצה אותי לעזוב את הצילום ולעבור להייטק, שם עבדתי מעל עשרים ואחד שנים בתפקידים מרתקים ומעניינים עם אנשים מדהימים שהכרתי. עשרים ואחד שנים של עבודה ביום וחלום להקים סטודיו בלילה.
עכשיו לוקחת לעצמי הזדמנות להגשים חלום. מזמינה אתכם להיות חלק ובדרך להגשים גם את החלום שלכם.
צלמת מקצועית ואמנית פוטושופ שונה מכל צלם אחר שפגשתם.
להתראות בסטודיו... ליאת.

לקוחות מספרים

את הסטודיו הקמתי מתוך אהבה לצילום. לרוב אני זוכה במילות תודה אחרי הצילומים ובעיקר כשרואים את התמונות המודפסות. יש השולחים את תודתם במייל ולעיתים גם בפייסבוק. המילים היפות מרגשות ונוגעות ללב.
קבלה מדהימה על נתינה מהלב. תודה לכל אלו ששולחים מילים יפות. אתם מרגשים אותי כל פעם מחדש.
מדברים עלינו בפייסבוק

בהריון הראשון וויתרתי על צילומים מתוך חשש והססנות, אחרי שראיתי אלבום שעיצבת לחברה טובה שלי החלטתי שהפעם אני לא מוותרת לעצמי. את צלמת מדהימה ואמנית מחשב. אשמח מאוד להמליץ לכל אחת.

התמונות ששלחת לי מהממות אבל יש שם רק מעט.. נשארתי עם תיאבון לעוד..

יואו איזה מתנה מעולה! ממש המון תודה

אחלה,המון המון תודה! היה לנו ממש כייף להצטלם בסטודיו,אפילו בעלי שבהתחלה עשה פרצופים בסוף הצטלם ויצא לנו אלבום מדהים. נראה לי שאני הולכת להזמין גם תמונת קנבס לחדר השינה.

צלמת טובה יודעת לתפוס רגעים שהם לא רק רגעי פוזה. כל הכבוד, את באמת מוכשרת !!!! תודה על אלבום התמונות הנפלא שעיצבת לנו, ישבנו והתרגשנו כל המשפחה ביחד.